У Житомирській міськраді все-таки подумають над розташуванням МАФів у сквері на Лятошинського

У Житомирській міській раді вивчать можливість відреставрувати сквер по вулиці Лятошинського коштом столичної фірми із влаштуванням 5 тимчасових павільйонів громадського харчування. Робочу комісію з цього питання своїи розпорядженням створив міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

До складу комісії увійшла 21 особа. Окрім посадовців Житомирської міської ради, до неї включили активістів та представників громадськості. Очолив її член виконавчого комітету Руслан Годований.

Під час сесії 12 квітня міський голова Сергій Сухомлин повідомив, що разом із народним депутатом місто планує реконструювати сквер під місце відпочинку. Жодних кіосків чи МАФів, пообіцяв мер, у цьому місці не буде. Лише дитячий майданчик, газони та заелені насадження. А вже 13 квітня Сухомлин підписав розпорядження про створення згаданої робочої групи.

У кулуарах міської ради поговорюють, що в такий спосіб міський голова вирішив «знайти крайніх», які відмовлять столичній фірмі. Мовляв, рішення прийняла комісія, а не керівництво міської ради.

Дещо іншої думки голова новоствореної комісії, член виконкому Руслан Годований.

«Про те, що я очолив цю комісію, від вас дізнався вперше. Однак оскільки я є головою комісії по МАФах та минулого разу очолював комісію по цьому скверу, то це цілком логічно. Більше того, я особисто вів переговори із народним депутатом щодо можливості за державного співфінансування облаштувати на Лятошинського сквер без «наливайок», – сказав член виконкому.

За його словами, він переконаний, що жодних об’єктів торгівлі чи кіосків у сквері бути не має. Саме ж звернення, запевняє Годований, комісія має розглянути. Адже оскільки воно надійшло, на нього потрібно дати вмотивовану відповідь.

«Звернення озвучив на засіданні виконкому 10 квітня директор департаменту містобудування і земельних відносин Ігор Блажиєвський і запропонував комісійно вирішити це питання», – додав Руслан Годований.

Нагадаємо, що сквер на Лятошинського планують реконструювати за кошти державного та міського бюджетів. Раніше у сквері на Лятошинського планували побудувати торгівельний центр площею у 150 кв. метрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *