У Житомирській міськраді визначаться, хто відповідатиме за «Безпечне місто»

Житомирська міська рада до 21 травня визначиться із посадовцями, які відповідатимуть за систему «Безпечне місто». Відповідне розпорядження міського голови оприлюднили на сайті міськради.

Відповідно до документу, координацію роботи системи відеоспостереження «Безпечне місто» здійснюватиме директор комунальної установи «Агенція розвитку міста» Борис Пахолюк.

До 21 травня Пахолюк разом із директором комунального підприємства «Міський інформаційний центр» мають «надати повноваження щодо організаційного забезпечення «Безпечного міста». Окрім того, підрозділи міської ради мають визначитися зі співробітниками, які відповідатимуть за роботу системи.

Окремим пунктом у розпорядженні йдеться про преміювання за роботу з системою «Безпечне місто». Пропозиції по матеріальному заохоченню має надавати директор «Агенції розвитку міста».

До слова, раніше у міській раді заявляли, що не мають контролю над системою, оскільки «приватна компанія не передала ключі і паролі».

Нагадаємо, що у жовтні 2017 року завдяки камерам відеоспостереження у Житомирі вдалося запобігти спробі самогубства у парку. Антимонопольний комітет виступив проти примушування підприємців виконкомом встановлювати камери спостереження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *