Жителі області зможуть подати заяву на виплату невикористаної частини субсидії до вересня

Жителі області зможуть подати заяву на виплату невикористаної частини субсидії до вересня

 У містах виплати здійснюватимуть виключно через банківські установи.

До 1 вересня жителі області зможуть подати заяву на виплату невикористаної частини субсидії. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Субсидіанти, які вели енергоефективне домогосподарство, зможуть до 1 вересня подати заяву на виплату невикористаної частини субсидії. Після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт×г електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію», – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що до 1 липня структурний підрозділ з питань соціального захисту населення повідомить отримувачам житлової субсидії про належні їм виплати, їх розмір та порядок отримання. Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

«Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде до 1 вересня у місцеве управління соціального захисту населення подати заяву, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність. У містах виплати здійснюватимуть виключно через банківські установи, а в сільській місцевості – через банки або пошту за вибором отримувача», – додали в ОДА.

Нагадаємо, у Малині перевірили отримувачів соцвиплат та субсидій. Держава заборгувала житомирянам 177 мільйонів по пільгах та субсидіях. 

Leave a Comment