Житомирська облрада хоче дозволити своєму депутату покращити орендоване ним приміщення

Житомирська облрада хоче дозволити своєму депутату покращити орендоване ним приміщення

На суму у майже півмільйона.

Житомирська обласна рада хоче дозволити ПП «Екогеоснаб» поліпшити орендоване ним приміщення на суму у 469 тис. 944 грн. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на офіційному сайті облради. Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, «Екогеоснаб» належить депутату від фракції «Пропозиція» Валерію Онопрієнку.

«Надати згоду ПП «Екогеоснаб» на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна загальною площею 206,2 кв. м, що перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради та знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Вокзальна, 10», ‒ йдеться у документі.

За кошторисною документацією згадана вартість поліпшень складатиме 34,6 % від ринкової вартості майна. У реєстрі фізичних та юридичних осіб зазначено, що Валерій Онопрієнко є одноосібним бенефіціарієм ПП «Екогеоснаб». Фірма зареєстрована у 2006-му році. Статутний капітал підприємства складає 100 грн.

Нагадаємо, що Житомирська міськрада продасть приміщення на Крошні фірмі, близькій до екс-губернатора Ігоря Гундича. У 2019-му році близька до екс-губернатора людина викупила приміщення в центрі Житомира майже за 4 млн грн.

Leave a Comment