У Житомирській міськраді знову спробують продати з аукціону колишнє інфекційне відділення

У Житомирській міськраді знову спробують продати з аукціону колишнє інфекційне відділення

З другої спроби.

Житомирська міська рада на найближчій сесії вдруге спробує продати приміщення колишнього дитячого інфекційного відділення ЦМЛ №2. Проект рішення з цього приводу оприлюднили на сайті міської ради.

«Приватизувати шляхом продажу на електронному аукціоні будівлю колишнього дитячого інфекційного відділення за адресою: м.Житомир, вул. Романа Шухевича, 2а загальною площею 3104,2 кв.м з обов’язковим збереженням профілю діяльності об’єкта, як медичного закладу, що розташоване на земельній ділянці територіальної громади міста Житомира в особі Житомирської міської ради загальною площею 0,92 га», – йдеться у документі.

Попередня спроба продати майно виявилася невдалою. На аукціон ніхто з потенційних покупців не зголосився. Тож за чинним законодавством стартову ціну об’єкту мали знизити вдвічі. Проти цього категорично виступили депутати міськради.

Нагадаємо, що у житомирській мерії на початку грудня передумали продавати з аукціону приміщення інфекційного відділення. Рішення про його продаж прийняли ще у серпні 2018 року.

Leave a Comment