У Житомирській міськраді знову створили робочу групу по заправці на проспекті Незалежності

У Житомирській міськраді знову створили робочу групу по заправці на проспекті Незалежності

Через рішення суду.

У Житомирській міській раді знову створили робочу групу по АЗС на проспекті Незалежності, 29. Таке рішення прийняли під час чергової сесії Житомирської міської ради 30 липня.

«З 22 липня набуло чинності Рівненського апеляційного суду про незаконність дій державної архітектурно-будівельної інспекції щодо видачі дозволу на будівництво АЗС. Наразі дозвіл на будівництво та містобудівні умови скасовані», ‒ сказала під час сесії жителька прилеглого до заправки будинку Наталія Павлюк.

Вона звернулася до депутатів міської ради із проханням прийняти бодай-якесь рішення на захист жителів прилеглих до АЗС будинків.

Депутат Любов Цимбалюк запитала у міського голови Сергія Сухомлина, чи знав він про існування такого рішення і якими будуть наступні дії міської ради.

«Так, ми знаємо про це рішення», ‒ зазначив Сухомлин.

Директор юридичного департаменту Житомирської міської ради Євген Черниш зауважив, що мерія не є стороною у цьому судовому рішенні.

«До суду зверталися самі жителі. Відповідачем є UPG. Втім рішення є в нашому розпорядженні», ‒ сказав Черниш.

Разом із тим, депутати Житомирської міської ради 29 голосами підтримали створення робочої групи щодо вирішення проблеми.

Нагадаємо, що у лютому 2020-го року Житомирська міська рада звернулася до поліції, прокуратури та суду через АЗС на проспекті Незалежності. У грудні 2019-го року депутати відмовилися голосувати за мораторій на будівництво заправки UPG у Житомирі.

Leave a Comment