Житомирська мерія звернеться до суду, поліції та прокуратури через АЗС на проспекті Незалежності

Житомирська мерія звернеться до суду, поліції та прокуратури через АЗС на проспекті Незалежності

За результатами громадських слухань.

Житомирська міська рада знову звернеться до суду з позовом про заборону забудови земельної ділянки по проспекту Незалежності, 29. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

«Звернутись до суду з позовом про заборону забудови земельної ділянки, яка знаходиться за адресою: м. Житомир, проспект Незалежності, 29», йдеться у документі.

За проєктом рішення, депутати також звернуться до Міністерства внутрішніх справ України, Нацполіції та прокуратури щодо вжиття заходів, спрямованих на заборону забудови земельної ділянки, а також вилучення земельної ділянки на користь Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.

Таке рішення прийняли громадські слухання щодо будівництва заправки по проспекту Незалежності. А ось визначити того, хто винний у ситуації із будівництвом заправки, депутати планують доручити міському голові.

Нагадаємо, що громадські слухання щодо АЗС відбулися 26 грудня 2019 року. Четверо депутатів Житомирської міської ради залишили залу під час голосування по АЗС.

Leave a Comment