У Житомирській області можна знову здати іспит на водійські права

Сервісні центри МВС в області відновили прийом практичних іспитів з водіння для всіх категорій. Про це повідомив начальник регіонального Центру Віктор Білецький.

Окрім цього, додають у регіональному центрі, в зв’язку з воєнним станом, процедура іспиту спростилася. Відтепер вона проходитиме в один етап.

Здати іспит на водіння для категорій B, BE, C, C1, CE, C1E, D, D1, DE, D1E проводитиметься на дорогах загального користування. Для категорій A1, A та B1 — на автомайданчику.

«Усі маршрути для здачі практичних іспитів на дорогах загального користування погоджувалися з військовими адміністраціями Питання полягало, зокрема, в блокпостах, які знаходяться на цих маршрутах. Усе це робилося для безпеки наших громадян», – пояснив Віктор Білецький.

Роботу сервісних центрів МВС відновили у відносно безпечних регіонах України майже повністю. На території області вони працюють у Житомирському районі, Бердичеві, Коростені, Новограді-Волинському та Радомишлі з 9:00 до 17:00.

Недоступними для населення поки залишаються послуги виготовлення довідки про несудимість, перевірка посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, обмін посвідчення водія з доставкою Укрпоштою та зняття з обліку авто у зв’язку з вибраковкою.

Нагадаємо, що у Коростені завершили опалювальний період. «Укрпошта» припинить випуск поштових марок із літерами «V» та «Z».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *