У Житомирській області підірвали банкомат. Обіцяють винагороду за інформацію

У Житомирській області підірвали банкомат. Обіцяють винагороду за інформацію

ПриватБанк виплатить 50 000 гривень

ПриватБанк виплатить 50 000 гривень за будь-яку інформацію, що допоможе встановити та затримати підривників банкомата на Житомирщині. Про це повідомила прес-служба банку.

“Передати інформацію в банк можна за телефонами (056) 716 35 02, (067) 565 12 34, на електронну пошту dezhurka@pbank.com.ua, а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомили в службі безпеки банку, вночі, 14 грудня, у смт. Довбиш Житомирської області зловмисники підірвали вуличний банкомат ПриватБанку невідомим вибуховим пристроєм. Банкомат був розташований у приміщенні аптеки за адресою вул. Поліська, 6. Банкомат і сама будівля аптеки зазнали значних пошкоджень. Загальний збиток встановлюється. Співробітники СБ банку, слідчі поліції з’ясовують усі обставини злочину та встановлюють факти, що вказують на осіб, які можуть бути до нього причетні.

Нагадаємо, у Житомирі директор банку підробляла документи та забирала гроші вкладників. Житомирянин ледве не підірвав кафе гранатою, яку привіз із зони АТО.

 

Leave a Comment