У Житомирській області більше тисячі людей з інвалідністю шукають роботу, – центр зайнятості

У Житомирській області більше тисячі людей з інвалідністю шукають роботу, – центр зайнятості

По допомогу у працевлаштуванні звернулися  2 тис. 887 осіб з вадами здоров’я.

З початку року в області понад 660 людей з інвалідністю отримали роботу, а більше 1000 – наразі безробітні. Про це повідомили у відділ  інформаційної роботи  обласного центру зайнятості.

За інформацією центру зайнятості, на сьогодні потребують працевлаштування понад 1 тис. 30 осіб з обмеженими фізичними можливостями, які звернулись за допомогою до служби зайнятості.

“За 10 місяців цього року по допомогу у працевлаштуванні звернулися  2 тис. 887 осіб з вадами здоров’я. З них, вдалося знайти роботу  663 осіб. Зокрема, послугами центрів зайнятості скористувались понад 2 тис. 560 осіб з обмеженими фізичними можливостями, які мали статус безробітного. З них, працевлаштували 535 людей з вадами здоров’я, які мали статус безробітного, та ще 128 осіб, яким робота була знайдена у перші дні звернень до набуття статусу безробітного. 108 осіб брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, троє безробітних з обмеженими фізичними можливостями отримали одноразово належну суму допомоги по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності (зайняття бджолярством, лісопильним виробництвом та створення місця відпочинку – кемпінгу)”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, з метою підвищення конкурентоспроможності людей з інвалідністю з початку року 187 осіб з обмеженими фізичними можливостями проходили навчання за направленням державної служби зайнятості за рахунок коштів Фонду ЗДССВБ та підприємств – замовників кадрів. 

Варто зауважити, що в загальній базі оперативних вакансій бласті цьогоріч було зареєстровано 448 вакансій, на які, за інформацією роботодавців, могли бути працевлаштовані інваліди.

Нагадаємо, статисти порахували безробітних жителів області. Майже 8 мільйонів зарплати заборгували жителям області роботодавці.

 

Leave a Comment