У Житомирській області шукають нового начальника для головного управління Держгеокадастру

У Житомирській області шукають нового начальника для головного управління Держгеокадастру

Оголосили конкус.

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру оголосила конкурс на зайняття вакантних посад керівників територіальних органів. Зокрема, і Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області. Про це повідомив Урядовий портал з посиланням на Держгеокадастр.

“Конкурс оголошено на посади начальників головних управлінь  Держгеокадастру у Волинській, Дніпропетровській, Житомирській,  Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Одеській, Харківській, Херсонській областях”, – йдеться у повідомлленні.

Подати документи на вакантні посади можна до 2 січня 2020 року. Відповідно до умов проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника Головного управління Держгеокадастру  у Житомирській області, новому керівнику обіцяють посадовий оклад – 10 тис. 990 грн, надбавку за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу», надбавку за ранг державного службовця.

Нагадаємо, у Житомирі облили зеленкою заступника начальника обласного Держгеокадастру. В ОДА не змогли обрати достойного директора департаменту культури, молоді та спорту. Буде повторний конкурс.

Leave a Comment