В ОДА не змогли обрати достойного директора департаменту культури, молоді та спорту. Буде повторний конкурс

В ОДА не змогли обрати достойного директора департаменту культури, молоді та спорту. Буде повторний конкурс

Комісія не обрала жодної кандидатури для співбесіди з головою облдержадміністрації.

У Житомирській ОДА 22 листопада провели третій етап конкурсу на посаду директора департаменту культури, молоді та спорту – співбесіди. За їх результатами, конкурсна комісія не встановила жодної кандидатури з позитивним рейтингом для проведення наступного етапу – співбесіди з головою облдержадміністрації Віталієм Бунечком. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.  Повторний конкурс буде оголошений найближчим часом. 

“За інформацією служби управління персоналом апарату ОДА черговий етап конкурсу проходили 5 кандидатів. До участі у роботі конкурсної комісії долучилися художній керівник Житомирського обласного центру хореографічного мистецтва “Сонечко”, Народний артист України Михайло Гузун; директор ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Університету державної фіскальної служби України, член Національного олімпійського комітету України, професор Ігор Малинський; художній керівник Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера, екс-заступник Міністра культури, екс-заступник Житомирської обласної державної адміністрації Віктор Балюрко. Попередньо Віктор Балюрко планував брати участь у конкурсі, але вирішив, що буде більш корисним у якості об’єктивного та неупередженого експерта”, – йдеться у повідомленні.

Оголошення про початок нового конкурсу буде опубліковано незабаром на сайті Єдиного реєстру НАДС та на сайті ОДА.

Нагадаємо, із 17 кандидатів 5 змагалися за посаду директора департаменту культури, молоді та спорту ОДА.  Голова ОДА призначив чиновницю із Києва директором департаменту регіонального розвитку. Голова ОДА обрав керівника пресслужби. Вже 5 VIP-чиновників – з Київської області. Департамент регіонального розвитку очолила киянка Інна Хоменко, яка до цього працювала у Київській облдержадміністрації. Заступницею голови ОДА стала Наталія Остапченко, яка очолювала управління фінансів Бородянської райдержадміністрації Київської області. Колишній начальник вокзалу «Київ-Пассажирський» Олег Шарварко очолив апарат Житомирської ОДА. А першим заступником голови облдержадміністрації став киянин Володимир Федоренко.

Leave a Comment