Гроші у смітник: у Житомирі вдруге придбали зелені пластикові урни. Попередні згоріли

Гроші у смітник: у Житомирі вдруге придбали зелені пластикові урни. Попередні згоріли

920 грн за одиницю.

Від пластикових урн для сміття, які місто закупило три роки тому у скандально відомого депутата з Новограда-Волинського, залишилося майже нічого. Згоріли, поплавилися, побилися, поламалися… Власне, все, що могло статися із непрактичним пластиком – сталося. І Житомир, не врахувавши попередній сумний досвід, придбав знову ж пластикові урни. Цього разу заплативши 920 грн за одиницю.

У 2016 році це придбання обійшлося житомирянам у 328 тис. грн, не рахуючи ПДВ. Як вже повідомляв «Вголос.zt», 350 урн міськрада придбала через комунальні підприємства «Зеленбуд» та «ЖУАШ» у депутата Новоград-Волинської міської ради Романа Седлецького. Вартість однієї урни становила близько 940 грн.

За інформацією начальника управління комунального господарства Олександра Марцуна, із 138 урн, які придбало комунальне підприємство «Зеленбуд», залишилося лише 84. На підприємстві не дорахувалися 54 одиниць: 31 урна – згоріла, 13 – зламалися.  Мовою бюджетних гривень – майже 51 тис. грн викинули. І це лише урни КП «Зеленбуд».

Варто зауважити, що 212 урн на суму 198 тис. 340 грн у цього ж самого депутата закупило й комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» міської ради. Що сталося з цим придбанням – залишається здогадуватися, але торік підприємство знову придбало понад півсотні пластикових урн зеленого кольору. Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит «Вголос.zt», яку ми отримали лише з третьої спроби…

«У 2019 році КП «ЖУАШ» придбало 54 урни для сміття у ТОВ «Екопласт Україна». Також 60 бетонних урн у КП «Заленбуд». А рік тому – 30 бетонних урн у ФОП Стрельцов А.В», – розповів заступник начальника підприємства Дмитро Павлов.

На підприємстві кажуть, що за 54 пластикові урни заплатили 49 тис. 680 грн.  Тобто – 920 грн за одиницю. Через рік купуватимемо знову.

Урни, які придбали у 2019 році.

Нагадаємо, у Зеленбуді не знають, хто виробник урн для сміття, які масового горять від недопалків. Депутати Новоград-Волинської міської ради та бізнес-партнери Роман Седлецький і Олег Ващенко порушили законодавство про захист економічної конкуренції та спотворили результати торгів, які проводило комунальне підприємство Житомирської міської ради “”Житлове виробниче підприємство”.

Leave a Comment