У Житомирській ОДА анонсували продаж недобудованих садочка та амбулаторії

Житомирська облдержадміністрація анонсувала продаж з аукціону недобудованих дитячого садочка-ясел у Брусилівському районі та амбулаторії — у Коростенському. Повідомлення оприлюднили на офіційному сайті.

Аукціон з продажу обох об’єктів пройде вже 13 серпня. Заявки від охочих ридбати майно прийматимуть до 12 серпня.

Недобудова дитсадочку на 95 місць розташована у селі Морозівка Брусилівського району. Стартова ціна продажу – 157 тис. 64 грн 5 коп.

Недобудована амбулаторія, яку також мають продати, знаходиться у селі Жубровичі Коростенського району. Заявлена ціна – 234 тис. 816 грн 86 коп.

Окрім цього, з аукціону планують продати єдиний майновий комплекс державного підприємства «Спеціалізоване конструкторсько-технологічне бюро Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова Національної академії наук України». Його вже пробували продати за 5 млн 889 тис. грн у липні. Однак на аукціон так ніхто і не погодився. Отже найближчим часом його мають повторно виставити на аукціон за вдвічі нижчою ціною.

Нагадаємо, що у червні у Житомирській облдержадміністрації вирішили продати недобудови попередньої влади. Приміщення по проспекту Миру у Житомирі продали людині екс-губернатора області Ігоря Гундича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *