Підрядника з будівництва корпусу лікарні у Новограді-Волинському підозрюють у заволодінні бюджетними коштами

Генеральному директору підприємства, яке мало будувати хірургічний корпус Новоград-Волинської лікарні, повідомлено про підозру у заволодінні бюджетними коштами у великих розмірах. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«За даними слідства, луцьке приватне товариство, відповідно до укладеного з Новоград-Волинським міськрайонним територіальним медоб’єднанням договору, зобов’язалося спорудити протягом 2012-2014 років хірургічний корпус лікарні за бюджетні кошти на загальну суму 54,5 млн грн. У подальшому строк дії договору неодноразово продовжувався, проте підрядник так і не спромігся протягом майже восьми років збудувати приміщення», йдеться у повідомленні.

Через 8 років після підписання угоди, у 2020 році, підприємству відмовили у продовженні строку дії договору. А новий договір уклали з іншим підприємством.

Як з’ясувало слідство, попри відсутність робіт, генеральний директор фірми з 2012 по 2018 рік підписував та завіряв печаткою акти приймання виконаних будівельних робіт з недостовірними даними, що призвело до завищення вартості будівництва. За такими «документами» підприємству перерахували з бюджету більше 586 тис. грн.

Наразі подано клопотання щодо накладення арешту на майно підозрюваного – легковий та вантажний автомобілі. Також окружною прокуратурою заявлено позов про стягнення із підрядника завданої державним інтересам та територіальній громаді шкоди на зазначену суму.

Нагадаємо, що екс-директора департаменту регіонального розвитку ОДА судитимуть за розтрату бюджетних коштів. Суд арештував майновий комплекс колишнього консервного заводу у Новограді-Волинському.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *