У Житомирській ОВА анонсували аварійні відключення електроенергії поза графіком

На території Житомирської області ймовірні аварійні відключення електроенергії. Про це з посиланням на «Житомиробленерго» повідомили в обласній військовій адміністрації.

«У зв’язку з пошкодженням енергогенеруючого обладнання російськими окупантами, в Житомирській області 18 січня введені аварійні відключення. Звертаємо вашу увагу, що укладені на ранок графіки погодинних відключень тимчасово не діють», ‒ цитують енергетиків у Житомирській ОВА.

Жителів області також просять не залишати електроприлади в розетках через ймовірні коливання напруги. У разі аварійного відключення вмикати прилади радять лише через 15-30 хвилин після відновлення електропостачання.

У обласній військовій адміністрації наголошують на потребі максимально скоротити споживання електроенергії. Зокрема, мова йде про потужні електроприлади. Особливо доречно робити це у години пікових навантажень: з 06:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Підприємців влада просить вимкнути вивіски та зайве освітлення у години пікових навантажень. Адже кожен кіловат невикористаної енергії, наголошують в ОВА, дасть додаткову стабільність енергосистемі.

Нагадаємо, що депутат Житомирської міської ради Ігор Скоропад закликав житомирян по можливості оплатити електроенергію наперед.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *