У Житомирській ОВА розповіли, що будівельники області роблять на Херсонщині

Будівельники Житомирщини продовжують відновлення села Трифонівка у Великоолександрівській громаді Бериславського району Херсонської області. Про це розповіли у Житомирській ОВА.

«До війни це село виглядало, як мурашник. Тут до окупації мешкало майже 650 жителів. Всі тихо і мирно жили своїм життям. Діти ходили в садочок та школу, дорослі займалися домашнім господарством та працювали в тамтешньому агропідприємстві. Але на початку березня 2022 року у селі почалося пекло. Більшість жителів вимушені були покинути домівки бо в село зайшли буряти, які вчиняли обстріл території Трифонівки. Наразі в селі 151 будинок зазнали пошкоджень, 6 будівель зруйновано», ‒ кажуть в Житомирській обласній військовій адміністрації.

Наразі роботи нашими будівельниками ведуться по вулиці Зелена, на якій пошкоджено фельдшерський пункт та приватні будинки. Зокрема, заплановано замінити пошкоджені вікна, покрівлі будинків та відновити фасадні частини.

Крім того, будівельники з області хочуть виконати у Трифонівці додаткові роботи з благоустрою та ремонт пошкодженого дорожнього покриття.

У планах також відбудова кількох суттєво зруйнованих житлових приміщень і важливих для життя села об’єктів, таких як школа, приміщення сільради та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *