Прикордонник-«антикорупціонер» та голова районного суду привласнили майже 100 га землі

Співробітники Служби безпеки України задокументували топменеджмент агрофірми Житомирщини на організації незаконного механізму заволодіння невитребуваними землями місцевої територіальної громади. Про це повідомили у пресгрупі відомства.

«До схеми посадовці залучили голову одного з районних судів регіону і його помічника, а також підполковника-начальника групи запобігання та виявлення корупції прикордонного загону, що дислокується на території області», ‒ розповіли в СБУ.

Тільки протягом 2022-2023 років спільники незаконно вивели на аграрне підприємство майже 100 гектарів землі.

Землі «відбирали» у померлих власників сертифікатів на земельні паї колишніх колгоспів, які не встигли чи забули оформити належним чином право власності. Зловмисники підробляли докумпенти на спадщину та зверталися з ними до суду. Позов розглядав «свій» суддя, у спрощеному порядку при чому без залучення третьої сторони. Далі ділянки перереєстровувалися на рідставних осіб та «здавалися в оренду» сільгосппідприємству.

За попередніми даними слідства, за цією схемою «земельний банк» бізнес-структури «поповнився» більш ніж на 30 земельних паїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *