У Житомирській РДА знайшли порушення, які призвели до фінансових втрат

У Житомирській РДА знайшли порушення, які призвели до фінансових втрат

Мова йде про управління праці та соціального захисту населення.

В управлінні праці та соціального захисту населення Житомирської районної державної адміністрації виявили порушення, які призвели до фінансових втрат. Про це повідомила прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

«Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області під час ревізії в управлінні праці та соціального захисту населення Житомирської районної державної адміністрації виявили порушень, що призвели до втрат, на суму понад 311 тис. грн. Ревізія охопила період з с 1 січня 2014 по 30 листопада 2017. Зокрема, через надання особами, які звернулися за призначенням житлової субсидії, недостовірних даних про отримані доходи або через ненадання інформації щодо придбання транспортних засобів та нерухомості, вартість яких перевищує 50 тис. грн, було зайво виплачено субсидій на суму 283,5 тис. грн. Також державний бюджет недоотримав майже 28 тис. грн через неповернення надавачами комунальних послуг невикористаних сум субсидій після завершення опалювального сезону. Завдяки діям аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень на суму 283,5 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

З метою повного повернення завданих збитків начальнику управління направили вимогу щодо усунення виявлених порушень. Про результати ревізії повідомили прокуратуру Житомирської області та Житомирську районну державну адміністрацію.

Нагадаємо, у школах області знайшли порушення, які призводять до хвороб зору серед школярів. На чверть мільйона гривень порушень виявили в управлінні соцзахисту Черняхівської РДА.

Leave a Comment