Роботодавці області заборгували своїм працівникам 7,6 мільйонів гривень

Роботодавці області заборгували своїм працівникам 7,6 мільйонів гривень

Заборгованості із виплати заробітної плати зростає.

На Житомирщині роботодавці заборгували заробітну плату своїм працівникам на загальну суму у понад 7,5 млн грн. Про це повідомили у головному управлінні статистики обалсті.

«Сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 травня становила 7,6 млн грн, що на 42,7% більше, ніж на початок року. На економічно активні підприємства області припало 26,6% загального обсягу заборгованості, або 2 млн грн, ще 56,8%, або 4,3 млн грн – на суб’єкти господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом. Решту коштів не виплатили своїм працівникам підприємства, які призупинили діяльність у попередніх роках», – йдеться у повідомленні.

До слова, у квітні середня заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Житомирщини (із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) становила 6 тис. 899 грн. У промисловості області оплата праці складала 7 тис. 481 грн, сільському господарстві – 6 тис. 944 грн, будівництві – 5 тис. 998 грн.

Нагадаємо, торік на роботі загинули 7 жителів області. А 109 отримали травми. Роботодавці області заборгували своїм працівникам 5,5 мільйонів гривень зарплати.

Leave a Comment