У житомирській школі, де масово захворіли діти, призупинили навчання

З 1 березня на 7 днів призупинено освітній процес  у ЗОШ №28 м. Житомира. Відповідне рішення 1 березня під час позачергового засідання прийняла міська комісія ТЕБ і НС, – інформує прес-служба міської ради. 

Рішення прийнято у зв’язку із зареєстрованими 28 лютого випадками гастроентероколіту серед учнів  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №28 м. Житомира імені гетьмана І.Виговського.

“За інформацією директора комунального підприємства «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» Житомирської міської ради Володимира Галайби, станом на 1 березня до лікарні зі скаргами, пов’язаними із розладами травлення, звернулися 11 дітей, 4 з яких проходять лікування у стаціонарі, інші – лікуються амбулаторно. Стан хворих оцінюється як стан середньої важкості”, – йдеться у повідомленні.

З метою виявлення причин та умов, що призвели до захворювань учнів, 28 лютого експертами Держпродспоживслужби та Лабораторного центру перевірено харчоблок їдальні з відбором 11 проб  харчових продуктів, 2 проб продовольчої сировини, 5 проб питаної води, 30 проб змивів, зроблено бактеріологічне обстеження 8 працівників їдальні.

“За попередніми висновками фахівців Держпродспоживслужби та Лабораторного центру у навчальному закладі затверджене примірне меню дотримується. Продукти, що завозяться постачальниками, пройшли тендерні закупівлі відбір. На всі продукти представлені документи, що засвідчують їх якість та безпечність. На харчоблоці працює 8 осіб, які пройшли своєчасно та у повному обсязі медичний огляд. Висновки за результатами бактеріологічних та вірусологічних досліджень очікуються через 5 днів”, – додали у міській раді.

Наразі в ЗОШ №28 проведено заключну дезінфекцію в їдальні та місцях загального користування.

Нагадаємо, у житомирській школі №33 учні отруїлися рослинами. У Житомирській гуманітарній гімназії №23 виявили порушення санітарного законодавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *