У житомирській ветлікарні знайшли порушень майже на півмільйона

У житомирській ветлікарні знайшли порушень майже на півмільйона

Ревізія.

Житомирські аудитори виявили порушень на суму майже 479 тис. грн у міській державній лікарні ветеринарної медицини. Про це повідомила прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області. Ревізія охопила період з 1 січня 2015 року по 31 грудня 2018.

«Аудитори виявили фінансових порушень, що призвели до недоотримання та втрат фінансових ресурсів, на загальну суму 478 тис. 800 грн. Під час ревізії встановлено, що ветлікарня, коштом загального фонду здійснила видатки на оплату праці працівників, залучених до надання платних послуг, коштів на загальну суму 229 тис. 100 грн. Через безоплатно надані послуги, які надаються на платній основі, ветлікарня недоотримала власних надходжень на суму 221 тис. 600 грн. Поряд з цим установлено незаконні витрати коштів через зайву виплату заробітної плати, відшкодування вартості комунальних послуг, спожитих орендарями, в занижених обсягах тощо. Загальна сума порушень склала 28 тис. 100 грн», – йдеться у повідомленні.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено відшкодування встановлених порушень коштів на суму 349 тис. 800 грн. За недотримання законодавства з фінансових питань одну посадову особу притягнули до адміністративної відповідальності. Про результати ревізії повідомили у правоохоронні органи.

Нагадаємо, під час перевірки діяльності відділу освіти Коростишівської РДА аудитори знайшли порушення на понад 425 тисяч. Аудитори знайшли порушення в Овруцькій міськраді на понад мільйон гривень.

Leave a Comment