У Житомирському медінституті знайшли порушення на понад мільйон гривень

У Житомирському медінституті знайшли порушення на понад мільйон гривень

Ревізія.

Під час ревізії комунального вищого навчального закладу «Житомирський медичний інститут» Житомирської облради аудитори виявили порушень на суму понад 680 тис. грн. Про це повідомила прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області. Перевірка охопила період з 1 квітня 2013 по 30 вересня 2018.

«Аудитори встановили, що через нарахування у завищеному розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на заробітну плату працюючих інвалідів, Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування зайво сплачено 428,5 тис. грн. Крім того, за рахунок коштів загального фонду кошторису вищого навчального закладу покрито витрати на виплату заробітної плати та сплату єдиного соціального внеску на загальну суму 111,5 тис. грн, які мали здійснюватися за рахунок спеціального фонду кошторису. Через нараховану та виплачену заробітну плату сумісникам за фактично невідпрацьований робочий час зайво витрачено 20,8 тис грн. Вищий навчальний заклад недоотримав 82,8 тис грн за безоплатно надані послуги, що надаються на платній основі», – йдеться у повідомленні.

Серед інших виявлених порушень: невідшкодовані орендарями витрати на оплату комунальних послуг; виплати, з порушенням законодавства, одноразової адресної грошової допомоги студентам тощо. Загальна сума таких порушень – 36,8 тис. грн. Завдяки вжитим під час ревізії заходам аудитори забезпечили відшкодування виявлених порушень на суму 146 тис. 200 грн.

«За недотримання законодавства з фінансових питань на чотирьох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення та один протокол за порушення законодавства про закупівлі. Керівнику об’єкта контролю направлено вимоги щодо усунення виявлених ревізією порушень. До вищого навчального закладу застосовано заходи впливу у вигляді попередження щодо усунення порушення бюджетного законодавства. Про результати ревізії поінформували прокуратуру Житомирської області та Управління охорони здоров’я Житомирської ОДА», – додали у прес-службі.

Нагадаємо, Під час ревізії в Малинській мерії аудитори знайшли порушення на майже 400 тисяч. Аудитори знайшли порушення в Овруцькій міськраді на понад мільйон гривень.

Leave a Comment