У Житомирському районі хочуть отримувати пільги готівкою

Депутати Житомирської районної ради на одній із найближчих сесій звернуться до Верховної Ради України щодо монетизації пільг. Відповідний проект рішення розміщений на сайті органу місцевого самоврядування.

“З 1 січня 2016 року надання пільг окремим категоріям громадян та фінансування витрат громадського транспорту від перевезення пільговиків перейшло до органів місцевої влади та місцевого самоврядування. Однак, для районного бюджету, як і для більшості місцевих бюджетів, це – непосильний фінансовий тягар, адже компенсувати для місцевої ради такі витрати у повному обсягу є вкрай складно через незавершення процесу децентралізації”, – йдеться у документі.

На думку депутатів, через це зростає соціальна напруга. Перевізники району відмовляються перевозити усі пільгові категорії громадян, окрім учасників АТО та членів сімей загиблих воїнів АТО.

Вирішення цієї проблеми, вважають у районній раді, може монетизація пільг. Відповідний законопроект уже зареєстрований у Верховній Раді та чекає на розгляд.

“Прийняття законопроекту No 5404 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання адресної соціальної допомоги за пільговий проїзд малозабезпеченим верствам населення», та реалізація його положень дозволить підвищити рівень соціального захисту та дасть можливість отримати адресні соціальні гарантії відповідно до чинного законодавства всім хто має право на пільгу”, – переконані у Житомирській районній раді.

Нагадаємо, що житомиряни не задоволені станом маршрутних таксі у місті. Протягом лютого-березня поліція виявила 5 водіїв маршруток, які перебували за кермом напідпитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *