Голову Брусилівської райради оштрафували через конфлікт інтересів

Голову Брусилівської районної ради Ніну Рафальську за рішенням суду оштрафували на 3 тис. 400 грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.  

«У червні, листопаді та грудні 2016 року головою Брусилівської районної ради укладено із її рідною донькою, яка займається підприємницькою діяльністю, 4 договори купівлі-продажу товарів на загальну суму 2 тис. 450 грн.

Зокрема, в порушення вимог антикорупційного законодавства, перед укладанням правочинів очільниця органу місцевого самоврядування не повідомила Брусилівську райраду про наявність у неї реального конфлікту інтересів при прийнятті відповідного рішення», – йдеться у повідомленні.

У прес-службі додають, що голова райради також власноручно підписала цивільно-правові договори та накладні, на підставі яких перераховано із бюджету грошові кошти фізичній особі-підприємцю.

Нагадаємо, що на початку лютого через конфлікт інтересів оштрафували секретаря однієї із сільрад області. Житомирська мерія та прокуратура покривають конфлікт інтересів заступника міського голови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *