У житомирських прикордонників тепер новий керівник. З Хмельницької області

У житомирських прикордонників тепер новий керівник. З Хмельницької області

Попереднього перевели на нове місце служби.

Житомирський прикордонний загін очолив новий керівник. Полковника Антона Квятковського представили колективу 30 січня. Про це повідомила пресслужба відомства. Квятковський змінив на посаді підполковника Олексія Токового, який керівництвом відомства переведений до нового місця служби. 

Сьогодні Директор Департаменту охорони державного кордону  генерал-майор Леонід Баран представив персоналу Житомирського прикордонного загону нового керівника. Ним став полковник Антон Квятковський, 1977 року народження. Антон Борисович є одним з переможців відбору, проведеного в рамках відомчого проекту «Нове обличчя керівного складу».

Полковник Антон Квятковський змінив на посаді підполковника Олексія Токового, який керівництвом відомства переведений до нового місця служби.

Родом новий начальник Житомирського прикордонного загону з Полонського району, що на Хмельниччині. Має повну вищу освіту, одружений, виховує двох доньок. До призначення на Житомирщину проходив службу на різних посадах в Західному та Південному регіональних управліннях”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, житомирські прикордонники затримали іноземця, який намагався провести в Україну психотропи. Житомирські прикордонники затримали іноземця, якого шукає «Інтерпол».

 

Leave a Comment