Житомирські прикордонники затримали іноземця, якого шукає «Інтерпол»

Житомирські прикордонники затримали іноземця, якого шукає «Інтерпол»

За вчинення низки кримінально-караних дій на території Молдови.

У пункті пропуску «Виступовичі» 10 жовтня затримали іноземця, що перебуває в міжнародному розшуку. Про це повідомила пресслужба Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

«Сьогодні, зранку, на в’їзд в Україну в пункт пропуску «Виступовичі», що на українсько-білоруському кордоні, прибув автомобіль марки «Мерседес». Під час оформлення одного з пасажирів легковика, громадянина Республіки Молдова, відбулося спрацювання бази даних міжнародної кримінальної поліції «Інтерпол». Відповідно до облікових даних чоловік, 1981 року народження, перебуває в міжнародному розшуку за вчинення низки кримінально-караних дій на території Молдови. Прикордонники відділу «Овруч», отримавши підтвердження від співробітників Укрбюро Інтерполу в м. Київ про розшук чоловіка, зреагували миттєво – провели заходи щодо затримання злочинця та інформування компетентних органів», – йдеться у повідомленні.

Наразі іноземця передали співробітникам Національної поліції в Житомирській області для проведення відповідних слідчих дій.

Нагадаємо, у Коростені затримали іноземця, який викрав і вивіз за кордон 25-річну дівчину. Іноземця, якого 10 років розшукували за розкрадання коштів і затримали у Житомирі, екстрадували.

.

Leave a Comment