У «Житомиртеплокомуненерго» кажуть, що відсутність тепла на Малікова це маніпуляції

У «Житомиртеплокомуненерго» кажуть, що відсутність тепла на Малікова це маніпуляції

Мешканці мікрорайону скаржаться на холодні батареї.

Директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин вважає інформацію про відсутність опалення маніпуляцією і дезінформацією. Про це він сказав під час засідання виконкому Житомирської міської ради 20 листопада.

«Тепло подається до всіх без винятку будинків. Були проблеми з поривом системи водопостачання у кількох будинках у мікрорайоні Малікова. Але на поточний момент він усунутий», – сказав Рогожин.

За його словами, котельна подає тепло. Проблеми виникають у системі всередині будинку, а її має обслуговувати управляюча компанія або ОСББ. У мікрорайоні це УК «Домком».

«На Малікова живе 15 тисяч житомирян. Спитайте, скільки у нас заяв від мешканців? Усього дві», – додав Рогожин.

Тим часом, як нам повідомила депутат міської ради Тетяна Онопрієнко, станом на 20 листопада у 4 будинках мікрорайону Малікова повністю або частково відсутнє тепло. На її думку, нові труби, які прокладали за кошти SECO, пізно здали в експлуатацію і не встигли перевірити.

Її слова фактично підтверджують і в «Житомиртеплокомуненерго». За словами керівника підприємства, проблеми з теплом переважно через те, що в системі є повітря.

«Разом із представниками «Домкому» ходимо по квартирах і спускаємо повітря. З цією метою і ми, і керуюча компанія виділили окремих працівників», – сказав Дмитро Рогожин.

Виконком доручив профільному заступнику міського голови Сергію Кондратюку спільними зусиллями комунальників та керуючої компанії вирішити проблему якнайшвидше.

«Людям байдуже, хто винен у ситуації, чи «Домком», чи наше комунальне підприємство. Вони хочуть комфорту і тепла у домівках», – резюмувала заступник міського голови Світлана Ольшанська.

Нагадаємо, що на початку листопада у «Житомиртеплокомуненерго» повідомили, що 9 багатоповерхівок ще без тепла. Міська рада виділила понад 13 мільйонів на зарплату «Житомиртеплокомуненерго».

Leave a Comment