У зоні відчуження затримали росіянку та двох українців, які збиралися там… смажити шашлик

У зоні відчуження затримали росіянку та двох українців, які збиралися там… смажити шашлик

Сталкери.

Прикордонники Житомирського загону спільно із співробітниками Національної поліції у зоні відчуження 4 грудня затримали чергових любителів екстремального туризму. Про це повідомила пресслужба Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

“Так, під час патрулювання правоохоронці затримали 35-річну громадянку Російської Федерації, жительку Санкт-Петербурга, та двох громадян України 1995 та 1999 років народження, жителів міст Бориспіль та Київ.

Тріо мандрівників саме перетнуло тилову межу зони ЧАЕС та пішки прямували вглиб радіоактивно забрудненої території. Вони розповіли, що збирались тут нібито просто посмажити шашликів”, – йдеться у повідомленні.

Наразі на правопорушників складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 КУпАП «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення», рішення по яким прийматиме суд.

Нагадаємо, житомирські прикордонники затримали в Чорнобильській зоні сталкерів із Вільнюса. Трьох сталкерів затримали житомирські прикордонники під час перетину зони відчуження.

 

Leave a Comment