Підприємець викупив у міськради майже за півмільона магазин у районі Житнього

Підприємець викупив у міськради майже за півмільона магазин у районі Житнього

Раніше він орендував це приміщення.

Приміщення на перехресті вулиць Бориса Тена та Хлібної днями викупив за понад 450 тис. грн місцевий підприємець, який його орендував. Інформацію про продаж об’єкта малої приватизації оприлюднили на сайті Житомирської міської об’єднаної територіальної громади. 

“Об’єкт малої приватизації – нежитлове приміщення за адресою: м. Житомир, вул. Бориса Тена, 15/14 загальною площею 47,4 кв.м. приватизовано 03 грудня 2019 року шляхом викупу фізичною-особою підприємцем Чижевським В.В. Ціна продажу об’єкта приватизації з урахуванням поліпшень становить 504 048,00  (п’ятсот чотири тисячі сорок вісім гривень 00 копійок), в тому числі ПДВ”, – йдеться у повідомленні.

У міськраді порахували, що Чижевський за час оренди “поліпшив” приміщення на 144 тис. 390 грн, тому саме на цю суму ціну  заменшили, продавши  будівлю за 359 тис. 658 грн.

Цікаво, що у Богунській районній раді міста Житомира є депутат Чижевський Володимир Володимирович 1987 року народження, який балотувався від партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”Відповідно до декларації про доходи, він є фізичною особою-підприємцем.

Нагадаємо, Житомирська міська рада продала два комунальних приміщення: рекламній агенції і фізичній особі-підприємцю, які їх орендували. ФОП викупив у міськради приміщення у центрі міста за майже 4 млн. Людина близька до Гундича?

Leave a Comment