У Центрі реабілітації учасників АТО стаціонарно лікуються лише 12 учасників АТО

У Центрі реабілітації учасників АТО стаціонарно лікуються лише 12 учасників АТО

Оновлений центр працює вже тиждень.

Уже тиждень працює на Житомирщині оновлений сучасний Центр вертебрології і реабілітації. Наразі у медзакладі стаціонарно проходять лікування 80 пацієнтів, з яких 12 осіб – учасники АТО/ООС Житомирщини. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Станом на ранок у нас на стаціонарі лікується 80 осіб, упродовж вчорашнього дня госпіталізували 15 пацієнтів. Із усіх пацієнтів 12 – учасників АТО, всі інші – пацієнти із проблемами опорно-рухового апарату, які направлені на лікування за медичними показами, а також ті, як проходять реабілітацію за власні кошти», – керівник обласного лікувального Центру вертебрології і реабілітації Олександр Торбас 27 листопада.

Для учасників АТО та пацієнтам із направленнями медичні послуги у Центрі надають безкоштовно. Для інших категорій громадян, які за власним бажанням вирішили пролікуватись у закладі, вартість на стаціонарі складає до 3,5 тис. грн за 12-14 днів курсу, амбулаторно – до 1,7 тис. грн.

«Для того, аби пройти безкоштовне лікування у Центрі, необхідно взяти направлення у лікарні за місцем проживання, приїхати на консультацію у наш медзаклад і вже тут фахівці призначають перелік необхідних процедур. Центр працює у цілодобовому режимі без вихідних, поліклініка – із 9:00 до 15:30 у будні дні», – наголосив керівник Центру вертебрології.

Фахівці новітнього Центру лікують та надають медичні послуги пацієнтам, які отримали черепно-мозкові травми, травми хребта і спинного мозку, судинні ураження головного і спинного мозку, а також із порушенням опорно-рухового апарату. Окрім традиційної медичної реабілітації – фізіотерапія, ЛФК, водо-, грязе-, теплолікування тощо, фахівці Центру застосовують і новітні послуги. Також у Центрі використовують наявну унікальну природну свердловину для радонолікування.

Нагадаємо, оприлюднили фотознімки ремонту у Центрі реабілітації учасників АТО. У 2017 році на реабілітацію та професійну адаптацію учасників АТО витратили 4,5 млн грн. У поточному році цю суму планують збільшити до майже 7 млн грн.

 

Leave a Comment