Учениця Новогуйвинської музичної школи привезла бронзу з всеукраїнського конкурсу

На Всеукраїнському мистецькому конкурсі-фестивалі «Мистецька палітра Києва», присвяченому Дню Європи та Міжнародному Дню захисту дітей, у номінації – фортепіано, у категорії солістів 11-13 років Тетяна Смиковська виборола ІІІ місце.

муз-0271

Це вже не перша перемога талановитої дівчинки – у листопаді 2014 року вона брала участь у фестивалі-конкурсі «Музична школа -2014» та в грудні у   Всеукраїнському конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Академконцерт-2014». На цих конкурсах учениця отримала два дипломи за ІІ місце. На конкурсі «Музична школа-2015», у грудні минулого року, дівчинка виборола третє місце у категорії  «Середня вікова група». У квітні 2016 року Тетяна змагалася на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Мелодії та ритми джазу» де виборола третє місце в категорії солістів 11-14 років.

Навчається дівчинка у композитора, педагога, члена творчої спілки «Асоціації діячів естрадного мистецтва України» Олександра Назарчука.

муз-0242

«Я почав грати ще з шести років, у сім –  навчався в музичній школі і займався з відомим житомирським композитором Олександром Стецюком. Це мій перший вчитель з композиції. Я йому дуже вдячний за те, що він навчив мене основам композиції і показав шлях у музичне мистецтво. Нині я працюю у Новогуйвинській музичній школі викладачем по класу фортепіано і концертмейстерства. І мені надзвичайно приємно, що у нашій школі зростають такі талановиті діти», – зауважив викладач.

Сама ж Тетяна любить сідати за інструмент для того, щоб перевести емоції в музику. Грає, коли сумно і коли весело, бо так робить її мама, яка теж свого часу навчалася у музичній школі.

«Мені подобається музика, коли я граю, стає радісно на душі. Бабуся завжди просить мене пограти її улюблений вальс із кінофільму «Мій лагідний і ніжний звір». Про майбутню професію я ще серйозно не задумувалася, можливо, буду музикантом або інженером. Коли в Житомирі я відвідала ярмарку професій, мені сподобався факультет інженерної механіки. Я вважаю, що можна поєднувати музику і техніку. Але при будь-якій іншій професії я все одно буду грати і фортепіано буде в моєму домі», – розповіла Тетяна Смиковська.

Нагадаємо, в Житомирі 1 червня відбувся музичний фестиваль «Під сузір’ям Ліри».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *