Училища Житомира об’єднають та створять 4 регіональні центри

Училища Житомира об’єднають та створять 4 регіональні центри

Фінансуватимуть їх з місцевих бюджетів.

У Житомирі планують створити чотири регіональні центри професійно-технічної освіти, які мають запрацювати вже з 1 вересня нинішнього року. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

За інформацією прес-служби, питання створення регіональних центрів професійно-технічної освіти в обласному центрі обговорювалось 13 лютого на нараді в обласній раді за участі заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея.

«За пропозиціями міста, у Житомирі планується створити чотири регіональні центри професійно-технічної освіти. Зокрема, центр професійно-технічної освіти у сфері обслуговування, промислово-технічного, інженерно-будівельного напрямків та центр багатопрофільної професійно-технічної освіти», – йдеться у повідомленні.

За словами Павла Хобзея, у Житомирі є училища, в яких навчаються менше 200 учнів. З урахуванням цього створюватимуться регіональні центри, які об’єднають училища, що мають споріднені групи навчання.

Цьогоріч профтехосвіту фінансуватиме область та обласний центр. Додатково з Держбюджету буде надходити освітня субвенція, яка надається на здобуття середньої освіти учням, що закінчили дев’ять класів.

Як повідомила прес-служба Житомирської міської ради, нині у місті функціонує 10 ПТУ. З минулого року їхнє фінансування повністю було покладено на міський бюджет та виділено на їхнє фінансування понад 76 млн грн.

Нагадаємо, ПТУ без грошей не залишили: рішенням сесії заклади включили до мережі міської освіти.

Депутати міськради вирішили не включати ПТУ до мережі управління освіти.

Leave a Comment