Укрзалізниця повідомила, скільки коштуватиме квиток на новий поїзд Житомир — Одеса

Укрзалізниця повідомила, скільки коштуватиме квиток на новий поїзд Житомир — Одеса

Поїзд курсуватиме з кінця березня.

З 31 березня Укрзалізниця запустить поїзд Житомир — Одеса. Він складатиметься з вагонів різних класів та курсуватиме щоденно. Про це повідомила прес-служба товариства.

«Поїзд № 247/248 вирушатиме зі станції Житомир о 23:15 та прибуватиме до Одеси о 09:33. У зворотному напрямку відправлення о 12:35, прибуття до Житомира о 22:07. Поїзд зупинятиметься на станціях Бердичів, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пасажирська, Рахни, Вапнярка, Крижопіль, Кодима та Подільськ», – йдеться у повідомленні.

Завдяки запуску цього поїзда буде значно покращена логістика для мешканців Житомира, які відтепер матимуть пряме залізничне сполучення з південними регіонами. Розклад поїзда складений таким чином, що ним можна дістатися до великого залізничного вузла — станції Жмеринка, а там пересісти на поїзди до Львова, Ужгорода, Кам’янець-Подільського, Хмельницького.

Ціна квитків у плацкартному вагоні — від 175 грн, у купейному — від 380 грн, у вагоні люкс — від 758 грн. Вартість проїзду залежить від дня тижня та календарного періоду. Квитки можна придбати в залізничних касах або системі онлайн-продажу.

Нагадаємо, у міськраді відповіли на петицію у якій містяни просили збільшити кількість потягів через Житомир. Через Бердичів курсуватиме новий поїзд Ковель – Харків.

Leave a Comment