Депутат міської ради купив у заступника губернатора «юзаний» автомобіль

Заступник голови Житомирської адміністрації Олексій Ясюнецький продав своє авто Skoda Octavia A5, яке придбав вісім років тому, депутату міської ради Віталію Кирилюку. Відповідну інформацію обидва оприлюднили у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Згідно зі «свіжою» декларацією Кирилюка, який став депутатом міської ради у грудні, зайнявши місце свого «попередника», Skoda Octavia A5 він придбав за 290 000 грн. А заступник голови ОДА оприлюднив повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, зазначивши, що продав рухоме майно вартістю 290 000 грн Віталію Кирилюку.

Варто зауважити, що новопридбане авто – єдине у гаражі депутата-мільйонера. А от Ясюнецький разом із Skoda Octavia торік декларував й новеньку SKODA SUPERB вартістю 829 250 грн.

Що стосується декларації Кирилюка – торік він заробив трохи більше 1300000 грн. Зокрема, 1270192 грн – це дохід від підприємницької діяльності та 70850 грн – гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовим правочинами. Готівкою депутат декларує 36 000 доларів та 40 000 грн. Власною нерухомістю не розжився – у документах лише будинок у райцентрі Пулини, який належить дружині.

Нагадаємо, що саме з цими людьми пов’язана скандально відома історія про приватизацію приміщення по Київській, 10 у Житомирі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *