“Укрзалізницю” змусили сплатити понад півмільйона двом сільрадам на Житомирщині за незаконну вирубку дерев

“Укрзалізницю” змусили сплатити понад півмільйона двом сільрадам на Житомирщині за незаконну вирубку дерев

Рішення суду виконано.

На Житомирщині за сприяння прокуратури до бюджету двох сільських рад «Укрзалізниця» відшкодувала понад півмільйона гривень  шкоди, завданої вирубкою дерев. Про це “Вголос.zt” повідомила пресслужба відомства.

“Органами прокуратури Житомирської області забезпечено виконання рішення суду щодо відшкодування шкоди, завданої регіональною філією «Південно-західної залізниці» ПАТ «Українська залізниця» навколишньому природному середовищу на території двох сільських рад Новоград-Волинського району, на загальну суму 615 тис. 541 грн.

Йдеться про те, що за позовом Новоград-Волинської місцевої прокуратури рішенням господарського суду Житомирської області (залишеним в силі апеляційною інстанцією) регіональну філію «Південно-західної залізниці» зобов’язано відшкодувати шкоду, завдану незаконною порубкою дерев на території Мартинівської та Куренської сільських рад Новоград-Волинського району.

Місцевою прокуратурою рішення суду звернуто до примусового виконання та стан його виконання взято на постійний контроль.

Печерським райвідділом державної виконавчої служби міста Києва  (21.08.2019 та 22.08.2019) відкрито два виконавчі провадження щодо стягнення з   ПАТ «Українська залізниця» 180179,81 грн шкоди на користь Курненської сільської ради та 435361,19 грн шкоди на користь Мартинівської сільської ради”, – йдеться у повідомленні.

Наразі, за сприяння органів прокуратури, рішення суду виконано, до бюджетів органів місцевого самоврядування кошти перераховані у повному обсязі.

Нагадаємо, на Житомирщині екологи знову зафіксували масову загибель риби. Збитки рахують у мільйонах. У Коростені намагалися за кошти Укрзалізниці відремонтувати приватний локомотив.

Leave a Comment