З хати по нитці: вікна, які демонтували у житомирських садочках, віддадуть поліції

Металопластикові вікна, які були демонтовані під час утеплення дитячих садочків та шкіл Житомира, використають повторно. Так, 19 склопакетів у мерії планують передати Головному управлінню нацполіції. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті міської ради.

“Дозволити комунальному підприємству «Зеленбуд» Житомирської міської ради безоплатно передати демонтовані склопакети металопластикових конструкцій Головному управлінню національної поліції в Житомирській області в кількості 19 одиниць”, – йдеться у документі.

Після “поліцейської реформи” підрозділи правоохоронців неодноразово зверталися до Житомирської міської ради. Як кажуть у народі, з хати по нитці — сирота у свитці. Схоже, що чергова урядова реформа знову лягає на плечі та кишені житомирян.

Нагадаємо, що у липні місяці поліція звернулася до мерії з проханням виділити кошти на ремонт “Toyota Prius”, адже автомобілі виявилися вживаними. Кілька тижнів тому поліція знову звернулася до міської ради із проханням про виділення коштів. Житомиряни кажуть, що їх побили хмельницькі поліцейські.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *