Управління культури Житомирської міськради придбає новорічні подарунки на понад 1 мільйон

Управління культури Житомирської міської ради придбає 25 тис. 10 новорічних подарунків. Вже проведено тендери на закупівлю 3 тис. 910 з них. Про це «Вголос.Zt» повідомили у мерії.

Перший тендер, на 3 тис. 500 подарунків, було оголошено ще 18 жовтня. Вже 31 жовтня було укладено договір із ФОП Рєпік А. В. з Київської області. Сума закупівлі складатиме 209 тис. 650 грн.

Другий тендер на придбання 410 солодких новорічних подарунків оголосили ще 8 листопада. Переможцем торгів стало ТОВ «Майстерня солодких подарунків» з міста Дніпро. Попри те, що із переможцем тендеру в управлінні культури визначилися ще 11 листопада, станом на ранок 18 листопада на порталі «Prozorro» відсутні відомості про те, що договір вже укладений. Згідно чинного законодавства, він має бути підписаний не пізніше 20 днів від оголошення про намір укласти договір.

Найближчим часом, повідомили у Житомирській міській раді, мають оголосити тендер на закупівлю ще 20 тис. 100 новорічних подарунків. Яку суму планують витратити на цю закупівлю, у мерії поки не знають. Однак, за підрахунками журналістів «Вголос.Zt», вона має скласти близько 1 млн грн.

Примітно, що керівництво управління культури, вочевидь, є фанатами екс-президента, адже у всіх тендерах прописали надання переваги саме його кондитерській фірмі ROSHEN.

Нагадаємо, що у 2020-му році управління культури купувало 4 тис. подарунків за майже 400 тис. грн. У 2021-му році на святкування Нового року та Різдва житомирська мерія витратила понад 1,4 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *