Новим начальником «Управління автомобільних шляхів» Житомира став екс-директор автобази санітарного транспорту області

Новим керівником КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради став колишній керівник КП «Автобаза санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я» Житомирської обласної ради. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднили на сайті мерії.

«Призначити з 17 листопада 2022 року Марусича Володимира Павловича на посаду начальника комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради та укласти з ним контракт», ‒ йдеться у документі.

Примітно, що якщо щодо інших керівників у тексті подібних розпоряджень був пункт «як такого, що переміг у конкурсі», то у даному розпорядженні такий пункт відсутній. Очевидно, що конкурс на посаду керівника КП «Управління автомобільних шляхів» просто не проводився. Чим керувалися посадовці Житомирської міської ради, відповідальні за дану сферу, наразі невідомо. Традиційно, у другому пункті розпорядження Сергія Сухомлина про призначення нового керівника комунального підприємства є профільний заступник. У даному випадку це Олександр Шевчук. Долю підприємства, згідно із текстом розпорядження, визначили на підставі клопотання Шевчука та заяви згаданої особи.

Згідно із даними офіційного сайту Житомирської міської ради, останні конкурси на заміщення вакансій проводилися у вересні 2022 року. Колишнього ж директора КП «Управління автомобільних шляхів» Володимира Мазура звільнили 3 листопада 2022 року.

Нагадаємо, що у серпні 2022 року мер Житомира призначив нового керівника КП «Центр інвестицій». Сухомлин призначив новим керівником КП «Житомиртранспорт» екс-співробітницю свого однопартійця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *