Управління культури Житомирської міськради заплатить 189 тисяч за сцену раднику Сухомлина

Управління культури Житомирської міської ради заплатить 189 тис. грн за нову сцену фірмі радника міського голови Олександра Черняховича «Сталь-Сервіс 3000». Відповідну інформацію оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Оскільки вартість закупівлі є допороговою — аукціон не проводили. Повідомили про намір підписати договір. Згідно із документом, протягом року фірма радника Сухомлина надасть управлінню 12 послуг на загальну суму 189 тис. грн. Як повідомила «Вголос.Zt» начальник управління культури Ніна Рябенко, у вартість послуг, які надаватиме фірма, входить оренда сцени, монтаж та демонтаж.

Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, власниками ТОВ «Сталь-Сервіс 3000» є депутат Житомирської міської ради, радник міського голови Олександр Черняхович та його мати. Більшість внеску до статутного капіталу фірми здійснив саме радник мера. Він також є керівником «Сталь-Сервіс 3000».

Нагадаємо, що у грудні 2017 року доньку радника міського голови Олега Бабкіна працевлаштували у Житомирській міській раді. Радник міського голови Юрій Антіпов може стати заступником мера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *