Управління транспорту міської ради очолив екс-начальник обласного ДАІ

Управління транспорту міської ради очолив екс-начальник обласного ДАІ

Грищук офіційно приступить до роботи 11 жовтня.

Новим начальником управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради став Михайло Грищук. Розпорядження про призначення 9 жовтня підписав міський голова Житомира Сергій Сухомлин. Про це йдеться на сайті Житомирської міської ради.

«Призначити з 11 жовтня 2017 року Грищука Михайла Володимировича на посаду начальника управління транспорту і зв’язку як такого,що пройшов за конкурсом, з випробувальним строком три місяці, з посадовим окладом згідно зі штатним розписом», – йдеться у документі.

Михайло Грищук у 2006 році балотувався до Житомирської обласної ради від соціалістичної партії. Є керівником громадської організації «Громада і закон» та обласного осередку однойменної партії. У його біографії, розміщеній на сайті згаданої політичної сили, зазначено, що з 2004 по 2007 рік він працював у державтоінспекції. Вийшов у відставку у травні 2012 року з посади начальника обласного ДАІ. Потім Грищук очолював обласну податкову.

Згідно із декларацією, разом із дружиною Тамарою новий начальник управління має будинок площею понад 220 кв метрів та земельну ділянку у 10 соток у приміській Тетерівці.

Тамара Грищук володіє двома легковими автомобілями «Renault Logan» та «Volkswagen Jetta».

Прибутки подружжя Грищуків у 2016 році складала виключно пенсія. Так, Михайло Грищук задекларував 88 тис. 776 грн, сплачених йому пенсійним фондом. Його дружина розмір соціальних виплат не вказала. Втім, зазначила, що одержала 49 тис. грн у подарунок від свого батька Віктора Губанова.

Нагадаємо, що у кінці липня Сергій Сухомлин звільнив начальника управління транспорту і зв’язку Вікторію Климчук-Побережник з посади. На початку вересня директору КП «Житомиртранспорт» Івану Фурлету підвищили зарплату у 2,5 рази.

Leave a Comment