Упродовж місяця розшуківці області встановили місцеперебування понад 165 безвісно зниклих осіб

Упродовж місяця розшуківці області встановили місцеперебування понад 165 безвісно зниклих осіб

Четверта частина з цієї кількості – діти.

Упродовж жовтня поточного року до поліції надійшли майже 180 повідомлень про зникнення жителів регіону. Місцеперебування 165 з розшукуваних уже встановили. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. 

Зокрема, 22 жовтня до Малинського відділення поліції звернулась жителька села Старих Вороб’їв із повідомленням про зникнення її 36-річної доньки з піврічним онуком. За словами заявниці, жінка виїхала з дитиною із села у невідомому напрямку і не повернулась. З’ясовуючи обставини події, правоохоронці дізнались, що зникла проживала з матір’ю. Поліцейські перевірили усі наявні відомості про розшукувану і встановили коло її спілкування. Урешті отримали інформацію про те, що жінка може перебувати в іншій області. Під час перевірки оперативники виявили жінку та її дитину за місцем проживання знайомого на Вінниччині. З ними усе добре, додому найближчим часом розшукана повертатися не планувала.

Подібна історія сталась і з жителькою Новоград-Волинського району, яка також із дитиною вирушила у поїздку і не повідомила рідних про своє місце знаходження. За кілька днів розшукувану виявили у сусідній області.

Що ж стосується дітлахів, то працівники ювенальної превенції територіальних підрозділів у жовтні повернули додому 42 неповнолітніх жителів Житомирщини. Серед цих історій, на щастя, з благополучним закінченням – розшук 8-річного жителя Пулинського району, який не повернувся додому ночувати, і 16-річної старшокласниці, яка кілька днів без відома матері розважалась в обласному центрі.

Серед житомирян, пошуки яких нині продовжуються, – 47-річний житель села Високої Печі Житомирського району. Про те, що чоловік перебував у столиці і перестав виходити на зв’язок, до поліції повідомила його мати. Правоохоронці проводять необхідні заходи для встановлення місця знаходження розшукуваного.

Leave a Comment