Для прибутковості житомирського ТТУ потрібно не дублювати рух комунального транспорту приватним, — директор підприємства

Для прибутковості житомирського ТТУ потрібно не дублювати рух комунального транспорту приватним, — директор підприємства

У міськраді не хочуть.

Житомирське трамвайно-тролейбусне управління отримуватиме більше коштів, якщо маршрути не дублюватимуться. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету сказав директор КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Євген Демчик.

«Ми готові своїми силами закривати маршрут на Крошню. Однак сьогодні рух комунальних автобусів дублює приватний перевізник. Більше того, приватні перевізники, власники двох маршрутів, використовували базу комунального підприємства для ремонту свого транспорту», — сказав Демчик.

За його словами, водії приватних маршруток навмисне обганяють комунальний транспорт і забирають всього платного пасажира. В той же час у міській раді досі не прийняли рішення щодо врегулювання цього питання.

«Приватні перевізники є постійними відвідувачами робочої групи, яка працює із підприємцями, які занижують доходи та зарплати. Наше ж комунальне підприємство платить водіям 12 тисяч гривень зарплати та сплачує податок з доходів фізичних осіб», — додала заступник міського голови Житомира Світлана Ольшанська.

Нагадаємо, на житомирському ТТУ не можуть знайти комплектуючі тролейбусів, придбаних три роки тому. Житомирське ТТУ майже на 2,5 мільйона придбає дизель у львівської фірми.

Leave a Comment