Уроки фізкультури в ліцеї №25 проходять у напівпідвальному приміщенні

Уроки фізкультури в ліцеї №25 проходять у напівпідвальному приміщенні

Житомиряни просять нову спортзалу для ліцеїстів.

Житомиряни просять міську раду побудувати сучасну спортивну залу на території ліцею № 25. Кажуть, що діти вимушені займатися спортом у напівпідвальному приміщенні. Відповідну електронну петицію оприлюднили 1 березня.

«Пріоритетним завданням системи освіти є виховання людини в дусі відповідального ставлення до власного здоров’я й здоров’я оточуючих як до найвищої соціальної цінності, формування високого рівня здоров’я дітей та учнівської молоді. Фізична культура удосконалює фізичну та психологічну підготовку до активної життєдіяльності та забезпечує загальний культурний розвиток особистості. Однак, учні ліцею № 25 м. Житомира фактично позбавлені можливості повноцінно займатися спортом в межах навчального закладу, оскільки в ньому відсутня спортивна зала. Натомість, уроки фізичного виховання проходять на вулиці, а за несприятливих погодних умов діти вимушені займатися в напівпідвальному приміщенні, яке за своїми характеристиками не відповідає вимогам для зайняття спортом. Прошу винести питання про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації щодо капітального будівництва сучасного спортивного залу на території ліцею № 25 м. Житомира на сесію Житомирської міської ради»,- написав автор звернення Ігор Остапчук.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, у житомирській школі, де масово захворіли діти, призупинили навчання. Депутати Житомирської міськради не дозволили демонтувати вечірню школу.

Leave a Comment