Уряд підтримав рішення щодо виділення 2,1 млн грн постраждалим від пожеж у Житомирській області

Уряд підтримав рішення щодо виділення 2,1 млн грн постраждалим від пожеж у Житомирській області

Додаткова допомога.

Кабінет Міністрів України на засіданні 22 липня ухвалив рішення щодо виділення коштів на компенсацію постраждалим від пожеж у Житомирській та Луганській областях. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.

“Зокрема, Уряд підтримав рішення про виділення додаткових 2,1 млн грн, які будуть спрямовані для допомоги постраждалим від пожежі в Житомирській області”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у квітні виникла лісова пожежа, яка розповсюдилася на території 8 лісових господарств. Загальна площа пожежі становила близько 30 тис. гектарів. До гасіння залучалось 1069 чоловік та 156 одиниць техніки. У тому числі три літаки АН-32П, якими здійснювалося скидання до 150 тонн води на добу.  Уряд виділив 11,2 млн грн для придбання житла сім’ям, будинки яких зруйновані пожежею в Житомирській області. Крім того, на засіданні Кабінету Міністрів прийнято рішення про виділення з  резервного фонду державного бюджету 45,3 млн грн на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежами на території Житомирської області.

 

Leave a Comment