Установка склопакетів і утеплення фасаду навчанню не заважають, – директор школи № 17

Установка склопакетів і утеплення фасаду навчанню не заважають, – директор школи № 17

До холодного періоду роботи ще не завершаться.

Загальноосвітня школа № 17 – одна із 22-х об’єктів, які включені в інвестиційний проект «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери м. Житомира». І хоча будівельники продовжують працювати і з початком навчального року над утепленням фасаду, навчанню це не заважає. Але, на жаль, до настання холодів ремонт завершити не встигнуть. Про це розповіла директор школи Марія Сервачук.

Проект передбачає заміну вікон, утеплення фасаду та фундаменту.

«До початку навчального року в середині приміщення зробили ідеальний ремонт. Замінили 124 дерев’яних вікна на енергозберігаючі склопакети. Зовнішнє утеплення приміщення школи йде у нормальному темпі. Ті металопластикові вікна, які у нас були встановлені на фасаді, не відповідають нормам енергозбереження, тож їх також замінили. Попередні склопакети віддадуть іншим навчальним закладам. Під час навчального процесу ремонтні роботи проводяться зі сторони стадіону «Спартак». Доки замінюють вікна у спортзалі, дітям проводять уроки фізкультури на свіжому повітрі. Погодні умови дозволяють. Дітей при потребі переводять у вільні аудиторії. Роботи пов’язані із значним шумом виконуються після 16:00, тож навчанню це не заважає. До холодного періоду сезону ремонтні роботи завершити ще не встигнуть, хоча вже утеплено 70% фундаменту і декілька поверхів. Потім залишаться оздоблювальні роботи» – розповіла Марія Сервачук.

Надаємо, що за фінансової підтримки Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО та Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля Е5Р в рамках проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери м. Житомира» розпочаті роботи з утеплення садочків, шкіл та відділень лікарні №1. Вартість проекту становить 4,5 млн. євро.

17-shkola11

17-shkola07

17-shkola06

17-shkola02

17-shkola03

Нагадаємо, у травні стало відомо, що міжнародна допомога НЕФКО та ООН осідає на рахунках фірм Сухомлин та Розенблата. На початку навчального року з’явилася інформація, що майже на мільйон гривень житомирські школи наймуть приватну охорону.  У серпні житомиряни розповіли, скільки коштує зібрати дитину до школи цьогоріч.

Leave a Comment