В агроуніверситеті відбудеться турнір пам’яті учасника АТО Дмитра Ільницького

В агроуніверситеті відбудеться турнір пам’яті учасника АТО Дмитра Ільницького

Студенти гратимуть у волейбол.

Турнір пам’яті Дмитра Ільницького з волейболу серед студентської молоді Житомира в Житомирському національному агроекологічному університеті відбудеться 6 грудня 2016 року. Традиційно турнір проходитиме в спортивному комплексі ЖНАЕУ. Про це повідомила прес-служба університету.

До турніру запрошуємо студентів, викладачів, працівників ЖНАЕУ, також студентів міста Житомира, мешканців міста Житомира, гостей міста і області та усіх охочих відзначити світлу пам’ять лейтенанта Збройний сил України Дмитра Ільницького. Захід покликаний нагадати про трагічні сторінкою нашої історії, розповісти про житомирянина, випускника ЖНАЕУ Ільницького Дмитра, який служив і загинув у зоні АТО, віддати данину пам’яті юному герою та всім полеглим воїнам. Виховання моральних чеснот, почуття гордості за свій народ, національну свідомість та патріотизм є на сьогодні найактуальним питанням суспільства, турнір дасть можливість відчути особливу цінність миру і спокою у світі, важливість таких понять як милосердя, підтримка та співчуття“, – йдеться у повідомленні.

Час і дата проведення заходу: 6 грудня 2016 р. о 13:30 год.
Адреса заходу: м. Житомир, вул. Фещенка – Чопівського, 29, спорткомплекс ЖНАЕУ
Контактна особа: Наталія Василівна Харитонова (097) 420-62-22.

Нагадаємо, три медалі вибороли студентки на змаганнях зі спортивної аеробіки. Житомирські студенти на чемпіонаті з настільного тенісу вибороли перше місце.

Leave a Comment