Три медалі вибороли студентки на змаганнях зі спортивної аеробіки

Дві срібні та одну бронзову нагороди привезли спортсменки Житомирського державного університету імені Івана Франка з Кубка України зі спортивної аеробіки. Змагання проходили 26-27 листопада у спорткомплексі Запорізького національного технічного університету, де відбувся фінал Кубка України зі спортивної аеробіки серед дорослих. Збірну команду Житомирської області представляли п’ять спортсменок, серед яких і студентки факультету фізичного виховання і спорту. Про це повідомила прес-служба Житомирського державного університету імені Івана Франка.

У результаті змагань студентка ІІІ курсу ЖДУ Валерія Семеній посіла друге місце в категорії індивідуальні вправи. Окрім того, разом із Олександрою Мохорт та Анастасією Долгіх (ІІ курс, ЖДУ) у виді програми трійки спортсменки здобули срібні нагороди. Бронзові медалі в скарбничку наших дівчат приніс виступ в категорії групи (5 спортсменів) разом із Крістіною Матвейчук (заочне відділення факультету фізичного виховання і спорту) та Тетяною Кириєнко (Житомирський інститут медсестринства)“, – йдеться у повідомленні.

Змагання за Кубок України зі спортивної аеробіки є заключними у 2016 році, за їхніми результатами буде сформована збірна команда України.

img_l_2_2501_14804121052-4

Нагадаємо, житомирські каратисти здобули золото на чемпіонаті Європи (ФОТО). Житомирські фігуристи розпочали тренування на ковзанці у «Глобалі» (ФОТО).

Автор фото: з сайту ЖДУ ім. І. Франка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *