В Андрушівському районі другий рік не можуть закінчити утеплення школи

В Андрушівському районі другий рік не можуть закінчити утеплення школи

За кошти обласного бюджету.

У смт Червоне Андрушівського району другий рік поспіль утеплюють школу. Причина: недостатнє фінансування робіт підрядника з обласного бюджету.

Тендер на реконструкцію школи із застосуванням енергозберігаючих технологій провели 1 серпня 2017 року. Договір вже 18 серпня підписали із ТОВ «БК «Сучасні технології». За угодою реконструйоване приміщення мали здати в експлуатацію 25 грудня 2017 року. Вартість робіт по об’єкту складала 11 млн 304 тис. 756 грн. Однак вже 28 серпня замовник робіт, департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації, продовжує термін виконання більше, ніж на рік, до 31 грудня 2018 року.

Ще одні зміни до договору внесли 31 грудня 2018 року. Ними термін виконання робіт перенесли ще на рік. Підставою для цього офіційно стало «часткове фінансування робіт» у 2018 році.

Епопея із реконструкцією Червоненської школи не закінчилася і у поточному році. 16 вересня на порталі публічних закупівель «ProZorro» оприлюднили інформацію про проведення переговорної процедури між департаментом регіонального розвитку ОДА і ТОВ «БК «Сучасні технології». Приводом до цього стало коригування тендерної документації. Вартість робіт внаслідок цього збільшилася на понад 150 тис. грн і склала вже 11 млн 462 тис. 73 грн. Цього разу замовник не змінив терміни виконання робіт. Тож є надія, що утеплення Червоненської ЗОШ завершать до кінця 2019 року.

Нагадаємо, що проекти SECO з утеплення 5 дитсадків закінчуватимуть за кошти бюджету Житомира. Облдержадміністрація відремонтує та утеплить приміщення спортшколи за майже 6 млн грн.

Leave a Comment