В обласній раді 9 разів на рік вивішуватимуть червоно-чорний прапор

В обласній раді 9 разів на рік вивішуватимуть червоно-чорний прапор

Пропозицію розглянуть на найближчій сесії.

Депутати Житомирської обласної ради хочуть, щоб на приміщенні ради 9 разів на рік вивішували червоно-чорний прапор. Відповідний проект рішення оприлюднений на сайті облради.

«1. Рекомендувати підняття біля адміністративного будинку Житомирської обласної ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, революційного прапора ОУН у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв, згідно з додатком.

2. На знак вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань революційний прапор ОУН піднімається в траурному оформленні – у цьому випадку до верхньої частини древка або флагштока прапора прикріплюється чорна стрічка.

3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Житомирщини вивішувати революційний прапор ОУН на будівлях у дні, затверджені в додатку до цього рішення», – йдеться у документі.

Нагадаємо, що в облраді хочуть, щоб Житомир власним коштом встановив пам’ятник Степану Бандері. Петиція із вимогою встановити пам’ятник Бандері набрала необхідну кількість голосів.

Leave a Comment